Bugün 21.11.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
Filistin’den Deniz Feneri’ne Teşekkür


Filistin Cebaliye Al-Nazlh Belediye Başkanı İsam M. Juda, Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’e teşekkür belgesi gönderdi.

Gazze’nin Cebaliye şehrinde 2014 yılında lisede iyi derece alan 108 öğrenci için Cebaliye Al- Nazlh Belediyesi tarafından bir ödül töreni düzenlendi. 

Törende 2014 yılını yüksek başarı ile tamamlayan 108 öğrenciye takdir belgesi ve nakdi ödüller verildi. Cebaliye Al-Nazlh Belediyesi tarafından düzenlenen bu anlamlı törenin masrafları ve öğrencilerin ödülleri Deniz Feneri tarafından karşılandı.
Deniz Feneri’nin Filistin için geçmişten bugüne eğitim, barınma, sağlık, temiz içme suyu, gıda, su kuyusu gibi desteklerinden ötürü Cebaliye Al-Nazlh Belediye Başkanı İsam M. Juda, Deniz Feneri Derneği Genel Başkanı Av. Mehmet Cengiz’e bir teşekkür belgesi gönderdi.
Başkan Juda gönderdiği belgede şöyle dedi;
“Tüm semavi dinlerin buluştuğu topraklardan, Filistin topraklarından, saygılarımızı size gönderiyoruz ve iyi olmanız için Allah'a dua ediyoruz. 
Kendi adıma, belediye meclisi üyeleri adına, belediye personeli adına ve Cebaliye şehri vatandaşları adına Cebaliye şehrinde ve Gazze Şeridi'nin kuzeyinde iyi derece alan öğrenciler için hazırlanan ödül törenine verdiğiniz destek için değerli kuruluşunuza (Deniz Feneri Derneği) sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.”

epruli.com

06.11.2014 15:17:15
ETİKETLER YORUMLAR


Captcha image
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum