Bugün 24.09.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
DETAYLI ARAMA SONUÇLARI
"4g" ile ilgili 16 sonuç bulunmuştur.
İlaç konusunu gündeme getirmekte ki amacımız, insanların tedavi olurken, ilaç kullanırken daha dikkatli olmalarını sağlamaktır. Gereksiz ilaç tüketimin önüne geçmeliyiz… Vuslat Dergisi Nisan sayısında, “İlaçta Dönen Rant” konusuyla çıktı.
üzüncü Yıl Üniversitesinde Suriye’ye “İnsani ve İslami Bakış” konulu bir konferans düzenlendi.
Vuslat Dergisi, Mayıs sayısında Ortadoğu’nun nabzını tutuyor… İsrail’in özür dilmesini nasıl okumalıyız? Ramazan el Buti’nin öldürülmesi… Suriye direnişinde son durum… Ortadoğu’nun genel değerlendirilmesi… Ortadoğu’da barış süreci… Vuslat Dergisinin sayfalarında bulabilirsiniz.
Üstün Özellikli Samsung Galaxy S6 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Üzerindeki Sır Perdesi Aralanıyor
Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 2014 üçüncü çeyrek finansal ve operasyonel sonuçlarını açıkladı.
Ortadoğu Müslümanlar kalbi… Ortadoğu’da yaşanan olaylar Müslümanlara zarar vermekte… Ortadoğu’da ki Müslümanların dağınık olması Batının işine yaramaktadır. Müslümanların dünyanın her yerinde tek ümmet olma şuurunu oluşturmaları gerekiyor. Özelikle ise Müslümanların kalbi olan Ortadoğu’da!.. Ortadoğu da barış nasıl gerçekleşir? Ortadoğu’da Müslümanlar nasıl birlik olur? Bu soruları basın ve medyadan üç farklı isme sorduk…
HDMI'ın rakibi DisplayPort,1.3 versiyonuyla kullanıcıları şaşırtarak 5K desteği sundu. PC'den 1 saniyede TV'ye aktarım yapan DispalyPort, HDMI'ın önüne geçti.
Ericsson Türkiye’nin araştırmasına göre, Türkiye mobilde çok aktif. Sosyal medya, anlık mesajlaşma, uygulama indirme gibi servislerde İngiltere, Amerika, Almanya’yı geride bıraktık
Sosyal medya kullanımı, anlık mesajlaşma, mobil oyun ve uygulama indirme sıklığı bakımından pek çok ülkeye fark attığı ortaya çıktı.