Bugün 21.11.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
DETAYLI ARAMA SONUÇLARI
"aa" ile ilgili 8767 sonuç bulunmuştur.
İtalya’daki Etna yanardağının artan faaliyeti korkuttu. Çarşamba akşamından itibaren faaliyetinde artış kaydedilen Sicilya’daki yanardağdan bu sabah dev kül ve duman bulutları yükseldi. Güneydoğudaki krater ise lav püskürttü.
ABD, İran’ın nükleer programına karşı uyguladığı küresel ekonomik yaptırımları ve petrol ambargolarını artırmaya devam ediyor. Bununla birlikte Washington’ın Tahran rejimine uyguladığı baskı, Rusya, Çin ve Hindistan’a büyük avantajlar sağlayabilir.
Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından her cumartesi Mevlana Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen sema programlarını 2011 yılında 129 bin 420 kişi izledi.
Trabzonlu ve Diyarbakırlı Kadınların Tiyatro Oyunu “Bize Masal Anlatmayın” Seyirciyle Buluşuyor…
Vuslat Dergisi 128’nci sayısında, okuyucularının dikkatini “Helal Gıda ve GDO” tehlikesine çekiyor.
Haksöz Dergisi, Şubat 2012 tarihli 251. sayısında geniş bir İskilipli Atıf Hoca ve İstiklal Mahkemeleri dosyası yayınladı.
Usta oyuncu Erdal Özyağcılar, Sakallı İsrafil karakteriyle sinema tadındaki dönem dizisi “Mor Menekşeler”’e konuk oyuncu oldu.
Barış Manço, ölümünün 13. yılında, 10 Şubat'ta Sefaköy Kültür Merkezi'nde Barış'a Özlem Gecesiyle anılacak.
Şubat ayının ilk haftasında çıkardıkları “Başka Şeyler’’ isimli yeni albümlerindeki şarkıları ilk kez sahnede söyleyen Pinhani’nin yeni albümü ve şarkıları seyircilerden tam not aldı. Grubun solisti Sinan Kaynakçı, “Buraya 4 günlük klip çekiminden geldik. Yeni çıkan albümün ilk klibini ‘Bana Hediye’ isimli şarkıya, tüm Türkiye’yi gezerek 4 günde klip çektik, çok güzel oldu” dedi.
Küçükçekmece Belediyesi, Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezinde, Doğu Anadolu, Kerkük, Azerbaycan ve Rumeli Türkülerinden oluşan repertuarı seslendiren, Devlet Türk halk Müziği Korosu, türküseverlere keyifli bir akşam yaşattı.