Bugün 21.11.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
DETAYLI ARAMA SONUÇLARI
"abd" ile ilgili 3136 sonuç bulunmuştur.
ABD'de Cumhuriyetçi partiden başkanlık seçimine katılmak için yarışan eski Massachusetts Valisi Mitt Romney, Iowa eyaletindeki ön seçimde senatör rakibi Rick Santorum'u 8 oy farkla geride bıraktı.
ABD, İran’ın nükleer programına karşı uyguladığı küresel ekonomik yaptırımları ve petrol ambargolarını artırmaya devam ediyor. Bununla birlikte Washington’ın Tahran rejimine uyguladığı baskı, Rusya, Çin ve Hindistan’a büyük avantajlar sağlayabilir.
Araştırmacı yazar Ali Değirmenci’nin büyük ilgi gören İslam Tarihinden Portreler adlı çalışmasının genişletişmiş yeni baskısı Ekin Yayınları tarafından basıldı.
Trabzonlu ve Diyarbakırlı Kadınların Tiyatro Oyunu “Bize Masal Anlatmayın” Seyirciyle Buluşuyor…
Yedikıta Tarih ve Kültür Dergisi bu ay, Kanuni’nin Fransa Kralı Fransuva’ya gönderdiği mektubu, “Fransa Kralını Esaretten Kanunî Sultan Süleyman Kurtarmıştı” başlığıyla kapağa taşıyor.
Vuslat Dergisi 128’nci sayısında, okuyucularının dikkatini “Helal Gıda ve GDO” tehlikesine çekiyor.
Haksöz Dergisi, Şubat 2012 tarihli 251. sayısında geniş bir İskilipli Atıf Hoca ve İstiklal Mahkemeleri dosyası yayınladı.
Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen Edebiyattan Beyazperdeye Film Günleri, Nefise Karatay’ın sunumu ve Cahit Berkay’ın muhteşem konseri ile başladı.
AK Parti Selçuklu Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Selçuklu Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde İstiklâl Mahkemeleri’nin Kararttığı Hayatlar: İskilipli Atıf Hoca programına konuşmacı olarak Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak katıldı.
İktibas Dergisi Mart sayısı ile okurlarının karşısına çıktı. 399. sayısı ile yeniden merhaba diyen İktibas bu ay yine zengin içeriği ile dikkat çekiyor.