Bugün 21.11.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
DETAYLI ARAMA SONUÇLARI
"haberler" ile ilgili 1189 sonuç bulunmuştur.
Ölümünün 8. yılında çeşitli törenlerle anılan ünlü sanaçı cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca bilinmeyen bir çok gerçeği Beyaz Tv ekranlarında açıkladı.
Behzat ve Süheyl uygur kardeşler babaları Nejat Uygur ve gündeme dair çok çarpıcı açıklamalarda bulundu...
Yedikıta Tarih ve Kültür Dergisi bu ay, 3 Kıtada 4 Yıl - Birinci Dünya Savaşı’nın Satır Araları isimli dosyayı kapağa taşıyor.
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 'akciğe enfeksiyonu'ndan uzun süredir tedavi gören Şair ve yazar Abdurrahim Karakoç (80) bugün saat 13.15 sıralarında kaldığı yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.
Aynı zamanda sitemiz yazarı olan Ümmiye Yılmaz Erçevik’in “Anastasia” isimli kitabı çıktı ve satışına başlandı... Ümmiye Yılmaz Erçevik, Gerede Haber Genel Yayın Yönetmeni Yasin Ergüven’in kitabı ile ilgili sorularını cevapladı...
Adana’da uydudan yayın yapan Nurs Tv Genel Yayın Yönetmeni, Sedat Çetinle Nurs Tv’nin misyonu, hedefi, gayesi ve çalışmaları hakkında konuştuk…
Türkiye\'de yayımlanan dergilerin çoğunun son sayısında, Mısır\'daki katliama karşı çıkanların eylemlerine yer verildi.
Ortadoğu Uzmanı Gazeteci- yazar Ahmet Varol’un kaleme aldığı “Filistin Hakkında Yanılgılar” isimli eseri genişletilmiş ve güncellenmiş haliyle Nida Yayınları tarafından okurun beğeninse sunuldu. Kitap gerçekten Filistin hakkında önemli bir boşluğu doldurmaktadır.
Mustafa Çelik Hoca ile Kur\'an\'a göre \'Haber Ahlakı\' kapsamında; yalan haber, taraflı haber, kasıtlı haber ve son zamanlarda gündemi meşgul eden haberlere yönelik konuştuk…
Ölümünün 8. yılında çeşitli törenlerle anılan ünlü sanaçı cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca bilinmeyen bir çok gerçeği Beyaz Tv ekranlarında açıkladı.