Bugün 21.11.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
DETAYLI ARAMA SONUÇLARI
"kitap" ile ilgili 2017 sonuç bulunmuştur.
Araştırmacı yazar Ali Değirmenci’nin büyük ilgi gören İslam Tarihinden Portreler adlı çalışmasının genişletişmiş yeni baskısı Ekin Yayınları tarafından basıldı.
Yedikıta Tarih ve Kültür Dergisi bu ay, Kanuni’nin Fransa Kralı Fransuva’ya gönderdiği mektubu, “Fransa Kralını Esaretten Kanunî Sultan Süleyman Kurtarmıştı” başlığıyla kapağa taşıyor.
Türkiye'de bir ilk. İnternette milyonlarca defa izlenen viral videoların kahramanları beyaz perdeye taşınıyor...
Türkiye’deki yayıncılık sektörüne yeni bir ivme kazandıran İsabet Yayınları öğrencilerin ellerinden düşürmeyeceği yeni kitap seti “ÖSS Neyi Sever?” ile ilk ve tek başucu kitabını öğrencilerin hizmetine sunuyor.
Konya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nca yayınlanan KOMEK Dergisi kültür dünyamıza “merhaba” dedi.
Yedikıta Tarih ve Kültür Dergisi bu ay, 3 Kıtada 4 Yıl - Birinci Dünya Savaşı’nın Satır Araları isimli dosyayı kapağa taşıyor.
Aile yuvası aynı zamanda bir okuldur. Bu okulun öğretmeleri anne ve babadır. Okul öğrencileri ise, hiç şüphesiz çocuklardır. Aile eğitimini önemseyen kitapları okumamızda fayda vardır.
Yedikıta Tarih ve Kültür Dergisi bu ay, Sultan Abdülaziz Han’ı hal’ eden ve şehit ettiren devlet adamlarından intikam alan Çerkes Hasan’ı kapağa taşıyor.
Araştırmacı-Yazar Mustafa Çelik 12 Mayıs Cumartesi günü, Reyhanlı Halk Eğitim Merkezinde “Aile Mektebi” konulu bir konferans verecek.
Araştırmacı Yazar- Şair Recep Garip: İstanbul… Gizemli Şehir, Sırlar Şehri İstanbul...