Bugün 24.09.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
DETAYLI ARAMA SONUÇLARI
"yasak" ile ilgili 1029 sonuç bulunmuştur.
Vuslat Dergisi 128’nci sayısında, okuyucularının dikkatini “Helal Gıda ve GDO” tehlikesine çekiyor.
Vuslat Dergisi 130 sayısında, Müslümanlar için örnek bir nesil olan ve Kur’an’da: “Allah onlardan razı olmuştur onlarda Allah’tan razı oldular” ayetiyle Allah (c.c.) tarafından takdir alan, o muhteşem nesli günümüze ve gündemimize taşımaktadır.
Âlemlerin Rabbi olan Allah, Kur’an’da şöyle buyurmaktadır: “Nerede olursanız olun, sağlam ve tahkim edilmiş kaleler içinde bulunsanız bile ölüm size ulaşacaktır..”( Nisa,4/78)
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 'akciğe enfeksiyonu'ndan uzun süredir tedavi gören Şair ve yazar Abdurrahim Karakoç (80) bugün saat 13.15 sıralarında kaldığı yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.
“Tüm dünya, on yıllar boyunca baskılarla, sistematik zulümlerle, katliamlarla susturulmuş, sindirilmiş Müslüman halkların ayağa kalkışına şahitlik ediyor. Suskunluk örtüsü yırtılıyor, korku duvarları aşılıyor!”
M. Mustafa Emlik tarafından kaleme alınan “Kuruyan Çınarı Yeşertecek Padişah: III. Abdülhamid” isimli kitap Mola Kitap'tan çıktı...
Haksöz Dergisi kapak ve iç tasarımında yaptığı değişiklikle 261. Sayısını yayınladı.
Yazar Mustafa Çelik ile yeni çıkan kitabı “İlla” üzerine konuştuk…
Ekin Yayınları, \"İskilipli Atıf Hoca -İstiklal Mahkemeleri\'nin Tarihi Misyonu ve Şapka İnkılabı-“ kitabını okuyucularıyla buluşturdu.
Kasım 2013 tarihli 272. Sayısıyla okurlarının karşısına çıkan Haksöz Dergisi, Türkiye\'deki son gelişmeleri kapağa taşıdı.