Bugün 14.11.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
Swype iOS8 Kullanıcılarına Artık Türkçe Dil Desteğiyle Hizmet Verecek


iOS 8 kullanan iPhone, iPad ve iPod Touch Kullanıcıları için En İyi Ödenen Üçüncü Taraf Klavye Dünya Çapında Daha Fazla Tüketiciye Hız ve Hassasiyet Getiriyor.

Nuance bugün iOS 8 kullanan iPhone, iPad ve iPod touch kullanıcıları için popular Swype klavyesinin artık Türkçe ve 20’den fazla dilde kullanılabilir olduğunu duyurdu. Diğer yeni özellikler arasında ise yeni klavye düzeninin yanında, tahmini ve sezgisel emoji desteği de ve bulunuyor.

•    Sezgisel Emoji Girişi: Bu hafta gelecek olan oyun için çok mu heyecanlısınız? Arkadaşlarınıza heyecanınızla ilgili mesaj yollarken, Swype otomatik olarak size doğru emojiyi tavsiye edecek. Swype girdiğiniz kelimelere göre size emojileri gösterecek böylece ister mutlu, ister karışık, isterseniz azimli ya da memnun hissedin, Swype sizin için doğru emojiyi bulacak. 
•    Yeni Klavye Düzeni: Swype şimdi iOS 8 kullanan iPhone, iPad ve iPad touch kullanıcılarına; iPad için tasarlanan ve nasıl tutuyor olursanız olun her zamankinden daha kolay kullanmanızı sağlayan yeni bir düzenin yanında QWERTY, QWERTZ ve AZERTY klavye düzenlerini de sunuyor. 

Bulunabilirlik

Swype, iPhone, iPad ve iPod touch App Store’da ya da www.AppStore.com adresinde $0.99’lık özel bir fiyatla bulunabiliyor. Daha fazla bilgi almak için; http://www.swype.com

Swype, Nuance’ın; yeni nesil akıllı sistemleri ve kişisel asistan teknolojilerini tanımlayan inovasyonları anlayabilen ses, dokunma ve doğal dil portföyünün bir parçasıdır. Nuance teknolojisi sayesinde insanlar dünyanın en iyi telefonu, tablet, bilgisayarı, arabası, televizyonu, öncü üreticiler ve işletmecilerin uygulamaları ve servisleri ile daha insancıl bir iletişim deneyimliyor.

Epruli.com

06.11.2014 16:00:51
ETİKETLER
YORUMLAR


Captcha image
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum