Bugün 21.02.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
Recep Tayyip Erdoğan'nın filmi yapılıyor


1 yıldır yapım çalışmaları devam eden “Kod Adı K.O.Z.”un 17 Aralık sürecini anlatan yeni bir sinema filmi çekiliyor.Recep Tayyip Erdoğan'nın canlandırıldığı film sabırsızlıkla bekleniyor...ayrıntılar için haberin devamını okuyun.....

17  Aralık sürecini anlatacak olan senaryo ve yapım çalışmaları bir yıldır devam eden, yapımcılığını Parantez Film şirketinin üstlendiği “Kod Adı K.O.Z.”un çekimleri, Kasım ayında başlıyor.

Ülke gündemini yakından ele alan geçmişle günümüz arasında muhteşem bir bağ kurmuş olan , 17 Aralık operasyonu sürecini anlatan filmde dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ünlü oyuncu Orhan Kılıç canlandıracak.

Oyuncu kadrosunda Hazım Körmükçü, Turgay Tanülkü ve Tolga Karel’in de yer aldığı “Kod Adı K.O.Z.”un yapımcısı ise Uğur Yalçınkaya. Senaryosunu Parantez Yazı Grubu’nun yazdığı filmin şubat  ayında vizyona girmesi planlanıyor.

Daha önce Mehmet Akif Ersoy ve şehit edilen Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ı canlandıran Orhan Kılıç, bu kez Recep Tayyip Erdoğan olarak seyirci karşısına çıkacak.

Kaynak:epruli.com

16.10.2014 13:13:42
ETİKETLER YORUMLAR


Captcha image
Avatar
burak naci - 16.10.2014 17:28:49
Çok güzel bir haber tebrik ediyorum bu filmi yapana ve yaptırana. Ucuz alışveriş yapmak artık bu Astropay card sayesinde oldukça kolay. Vinç kiralamak için lüleburgaz vinç kiralama ile anlaşabilirsiniz
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum