Bugün 21.02.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
Diğer Yarım 20. Bölüm Özeti!


Büyük ilgiyle izlenen, NTC Medya, Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını üstlendiği, Yönetmenliğini Cem Tabak’ın yaptığı, senaryosunu ise Eda Tezcan, Gülbike Sonay Üte’nin yazdığı, aile ve mahalle yaşamı üzerine kurulmuş sıcacık, samimi mahalle hikayesiyle “Diğer Yarım”Bu hafta da çok hareketli..

BÜYÜK İLGİYLE İZLENEN AİLE DİZİSİ ‘‘DİĞER YARIM’’ DA BU HAFTA POYRAZ'IN HERKESİ ŞOK EDEN KARARI !! ESMA GERÇEKLERİ ÖĞRENECEK Mİ ??
 
‘‘DİĞER YARIM’’ 9 KASIM PAZAR 20. BÖLÜMÜYLE 22.10’DA atv’DE…
 
Büyük ilgiyle izlenen, NTC Medya, Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını üstlendiği, Yönetmenliğini Cem Tabak’ın yaptığı, senaryosunu ise Eda Tezcan, Gülbike Sonay Üte’nin yazdığı, aile ve mahalle yaşamı üzerine kurulmuş sıcacık, samimi mahalle hikayesiyle “Diğer Yarım”Bu hafta da çok hareketli..
 
20. BÖLÜM ÖZETİ
 
Poyraz’ın evlilik kararı herkeste şok etkisi yaratmıştır. Zeynep’in beklenmeyen hamlesi ise ortamın gerginliğine tuz biber eker. Poyraz artık daha da sıkışmıştır. Esin’in Poyraz’la evlenmesi için artık elinde çok güçlü bir koz vardır.
 
Esma, nihayet annesinden ve babasından hesap sorar. Onlardan herşeyi anlatmasını ister. Ecevit, kendini savunsa da Meryem bunu saklamayı tercih eder. Kızlardan susmalarını, bu işin peşine düşmemelerini ister. Fakat Esma annesinin sözünü dinlemez. Ve birçok olayı su yüzüne çıkarır. Ecevit, tüm servetini Arif’in aldığını öğrendiğinde soluğu Arif’in yanında alır. İki eski arkadaş sonunda hesaplaşacaktır.
 
Tarık, adım adım gerçekleri ortaya çıkarmaya başlamıştır. Fakat en son adımı, onun tüm doğrularını alt üst eder. Bu, Tarık için büyük sorgulamalara sebep olacaktır. Öyle ki bu sorgulamadan Esma da nasibini alacaktır.
                                                    
Oyuncular    :İPEK TUZCUOĞLU (Meryem), ORHAN KILIÇ (Ecevit),GONCA SARIYILDIZ (Esma-Zeynep), NEVRA SEREZLİ (ZEYNEP HANIM), SAİT GENAY (DURSUN DEDE), GÜLEN KARAMAN(ASİYE),RUHİ SARI (DEVRAN), MURAT GARIPAĞAOĞLU (SABRİ) YAMAÇ TELLİ (TARIK), EDA ÇATALCAM (AFET), ALİCAN ALBAYRAK(POYRAZ); CANAN MAKTAL (EMİNE) SOMER KARVAN (FİKRİ)

Epruli.com

07.11.2014 14:36:53
ETİKETLER
YORUMLAR


Captcha image
Avatar
Arjun - 18.11.2014 22:11:30
15 Temmuz 2013Merhaba Şeyma HanımKurumumuzda ortodonti tadveisi alanında uzmanlaşmış hekimler tarafından yapılmaktadır. SGK 18 yaş altı yaş grubunun ortodonti tedavilerini karşılmaktadır. SGK'nın belirlemiş olduğunu fiyatlar uzerinden % 10 kurum f6demeli % 90 hasta f6demeli bir şekilde yapılmaktadır. Kurumumuzda ortodonti tadveisine başlanmadan f6nce ilk muayeneden gee7meli,yapılacak işlemler ile ilgili fiyat bilgisi ve planlama e7ıkarılır.Yapılması gereken tedavileri varsa uygulanır, ortodonti kliniğimize f6yle yf6nlendirilir.Size daha iyi yardımcı olabilmek ie7in ilk muayenemize bekliyoruz. Daha detaylı bilgi ve randevu ie7in 444 8 347 no'lu telefon numaramızı arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Hayata Sağlıkla Gfclfcmsemeniz Dileğimizle.
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum