Bugün 14.11.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
Hayat Ağacı 8. bölüm özeti 11 Kasım!


Birbirlerine kenetlenmiş,her zorluğu omuz omuza ve Tek yürek olarak atlatmaya çalışan Karahanlı Ailesi’nin samimi ve sürükleyici hikayesi. ‘‘Hayat Ağacı’’, 8. bölümüyle 11 Kasım Salı 23:00’te TRT 1’de ekranlarında…

“HAYAT AĞACI” 8. BÖLÜMÜYLE 11 KASIM SALI GÜNÜ TRT1’DE... UMUT,AİLESİNİ Mİ AŞKINI MI SEÇECEK? CENGİZ ZOR DURUMDA !!

Birbirlerine kenetlenmiş,her zorluğu omuz omuza ve Tek yürek olarak atlatmaya çalışan  Karahanlı Ailesi’nin samimi ve sürükleyici hikayesi. ‘‘Hayat Ağacı’’, 8. bölümüyle 11 Kasım Salı 23:00’te TRT 1’de ekranlarında…
                             
HAYAT AĞACI 8.BÖLÜM BASIN ÖZETİ
 
 Murat’ı bıçaklayan kişi olarak Kenan tutuklandığında Umut ailesi ve aşık olduğu adam arasında kalır. Murat ise kardeşini Kenan’dan uzak tutmaya kararlıdır. Umut bu ikilem arasında ne tarafta durmayı seçer?
Cengiz  dükkan soygunu nedeniyle bulaştığı belanın ayağına dolanacağını hesap etmez. Murat’ı bıçaklayanın ortaya çıkması Ayşen ve kızını kaybetmesi anlamına gelir. Cengiz yine dört ayak üstüne düşmeyi başarabilecek midir? Bu sefer kaybedecekleri arasında kendi özgürlüğü de vardır.
Umut ve Kenan’ın güven üzerinde ilerleyen aşkları Kenan’ın geçmişinden gelen sır ile gerçek bir sınavdan geçecektir…Umut ve Kenan aşklarına sahip çıkabilecekler midir?  

 
Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği, senaryosunu Volkan Yazıcı’nın yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş’ün bulunduğu dizinin başrollerini, Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Özge Özberk, Tolga Güleç, Beyza Şekerci, Enis Arıkan, Zeynep Aydemir, Fırat Temir, Aycan Koptur, Hande Erçel, Mertcan Özsoy, Çağdaş Tekelioğlu, Alya İydiş, Ergin Torun ve usta oyuncular Kenan Bal ve Ayşe Tunaboylu paylaşıyor.
 
Genel hikaye;
Etrafında sevilen sayılan, özü sözü bir, dürüst bir adamdır Eşref. Oğlu Murat’la beraber büyük bir atölye haline getirdikleri baba yadigârı o küçük dükkân, tüm ailenin ekmek teknesi olmuştur. Ancak geçmişteki hesapları kapatmaya gelen Kenan, bu ailenin üzerine bir kara bulut gibi çöker. Birbirine sıkıca kenetlenmiş olan Karahanlı Ailesi, kendisini bekleyen fırtınaya hazırlıksız yakalanır. Bildikleri ve inandıkları tek şey ise her gecenin bir sabahı olduğudur!
Yapımcı           : Focus Film
Yönetmen        : Barış Yöş
Senaryo           : Volkan Yazıcı
Müzik              : Fahir Atakoğlu
Oyuncular:       : Kenan Bal (Eşref), Ayşe Tunaboylu (Keriman), Fikret Kuşkan (Murat), İdil Fırat (Filiz), Özge Özberk (Ayşen), Onur Saylak (Cengiz), Tolga Güleç (Kenan), Beyza Şekerci (Umut), Enis Arıkan (Arif), Zeynep Aydemir (Esra), Fırat Temir (Fırat), Aycan Koptur (Birce), Hande Erçel (Selen), Mertcan Özsoy (Okan), Çağdaş Tekelioğlu (Samet), Alya İydiş (Didem), Ergin Torun (Can)

Epruli.com

06.11.2014 12:23:50
ETİKETLER
YORUMLAR


Captcha image
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum