Bugün 23.10.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
Kaçak Gelinler 20. Bölüm Özeti


3 kaçak gelinin komik ve hüzünlü hikayesinin konu edildiği, heyecan ve yüksek ritmini düşürmeyen, en sevilen gençlik dizisi “Kaçak Gelinler” dizisi 20. Bölümüyle TV8’de izleyicisiyle buluşuyor.

TV8’İN İLK DİZİSİ “KAÇAK GELİNLER” HEYECAN DOLU 20.BÖLÜMÜYLE 12 KASIM ÇARŞAMBA 20.00’DA TV8’DE…
 
3 kaçak gelinin komik ve hüzünlü hikayesinin konu edildiği, heyecan ve yüksek ritmini düşürmeyen, en sevilen gençlik dizisi “Kaçak Gelinler” dizisi 20. Bölümüyle TV8’de izleyicisiyle buluşuyor.

 KAİNAT VE CAN KAVUŞACAKLAR MI ??? SELİM, ŞEBNEM'DEN UZAKLAŞIYOR !!!  

Şebnem sonunda hedefine ulaşır ve Selim’i kendisinden uzaklaştırmayı başarır. Arkadaşları Selim’in haline çok üzülür ve Şebnem’i unutturmak isterler. Yalnız kaldığını fark eden Şebnem ise kendini hatırlatmakta kararlıdır. Selim’i teselli etmek görevini kendisi üstlenir.
 
Can sonunda Kainat’a kavuşur. Sevgili olan ikili bunu arkadaşlarıyla paylaşmakta acele etmez. Özgür ve Almilla durumu yanlış anlar. Kainat ve Can’dan durumu saklamak için ellerinden geleni yaparlar.
 
Kaçak Gelinler heyecan dolu 20. Bölümüyle 12 Kasım Çarşamba akşamı saat 20’de TV8 ekranlarında...
  


Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, senaryosunu Ekin Atalar,Ayşin Akbulut,Atasay Koç'un yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Kerem Çakıroğlu’nun bulunduğu dizinin başrollerini, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Fırat Altunmeşe, Fırat Albayram, Cihan Yenici, Romina Özipekçi, Tarık Özenbaş, Tuğçe Kıltaç ve  usta oyuncular Şenay Gürler, Ege Aydan, paylaşıyor.
 
Yapımcı                     :NTC Medya
Yönetmen                 :Kerem Çakıroğlu
Senaryo                :Ekin Atalar,Ayşin Akbulut,Atasay Koç
Müzik                         :Cem Özkan
Oyuncular:            :Selin Şekerci (Şebnem), Deniz Baysal (Kainat), Açelya Topaloğlu (Almila), Furkan Andıç (Selim), Fırat Altunmeşe (Can), Fırat Albayram (Özgür), Cihan Yenici (Ege), Romina Özipekçi (Nermin), Tarık Özenbaş (Arda), ve  Şenay Gürler (Seniha), Ege Aydan (Müfit),Tuğçe Kıltaç (Zafet)

Epruli.com

07.11.2014 23:35:41
ETİKETLER
YORUMLAR


Captcha image
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum