Bugün 21.02.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
Sinem Öztürk, örtüyü görüntü kirliliği olarak görüyormuş!


Bu sezon ATV ekranlarının iddialı dizilerinden biri olarak gösterilen Huzur Sokağı'nın başrol oyuncusu yapmış olduğu başörtüsü çıkışıyla şaşırttı.

"GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ YATARATACAĞIM DİYE KORKTUM"

A Haber'de yayınlanan Sormak Lazım isimli programa konuk olan başrol oyuncularından Sinem Öztürk, program modaretörünün sormuş olduğu türban sorusuna tartışma yaratacak bir yanıtla karşılık verdi. Dizide türban takan Şükran karakterini canlandıran genç oyuncu: "İlk başlarda çok korkuyordum. Sette görüntü kirliliği yaratmayayım diye. Ancak yakıştı diye güzel tepkiler alınca motive oldum." dedi.

Şu asırda Yaratıcımız olan Allah'ın her yönüyle mükemmel olan örtünme emrini ''Kirlilik'' olarak görmek ne büyük bir gaflet!

Sinem Öztürk'ün bu sözlerine stüdyodaki diğer konukların kahkaha ile karşılık vermesi de dikkat çekici bir diğer noktaydı.

risaleajans.com 

05.09.2012 17:15:00
ETİKETLER
YORUMLAR


Captcha image
Avatar
Erica - 18.11.2014 14:46:55
Turkuaz tam bize gf6re olmuş.Hem deniz, hem gf6kyfczfc her yer turkuaz.İstanbul'u analtan f6rneklerin iyi see7ilmiş dealttaki yelkenliyi anlayamadım. Balıke7ı teknesi olamaz.Gee7mişe f6zlemi anlatmak ie7in mi e7izdin?Bitkisel motifleri bizden,Osmanlı e7ini desenlerinden ya da mimari kalem sfcslemelerinden see7seydiniz daha gfczel olur muydu?Ellerine sağlık. Yeni gfczelliklerini bekliyoruz.
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum