Bugün 14.11.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
AK Parti kongre maratonu başlıyor! AK Parti kongre takvimi Kasım 2014


4. Olağan Kongre için süreci başlatan AK Parti'de teşkilatlara kılavuz gönderildi. Parti, ana slogan olarak ise 'Birlik İçinde Yeni Türkiye' cümlesini kullanacak.

Kılavuzda, 'Yeni bir yürüyüşün arifesindeyiz. Tek vücut halinde hareket ederek hedefimize ulaşacağımıza inancım sonsuz' diyen Başbakan Davutoğlu, bu haftadan itibaren kongreden kongreye koşacak. Yeni ve eski başkanların birlikte sahneye çıkarak samimi görüntü vermeleri istenen kılavuzda, takım ruhu ile hareket edilmesinin önemine dikkat çekildi. Kılavuzda Başbakan Davutoğlu'nun şu sözlerine yer verildi:

TEK VÜCUT HAREKET

'Biz hep bütünleştirici, yapıcı siyasetten yana olduk. 'İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın' anlayışı ile 12 yıl boyunca eğitimden sağlığa, dış politikadan ulaşıma kadar her alanda yapılamaz denilenleri hayata geçirdik. Milletin istekleri doğrultusunda hareket ettik, etmeye de devam ediyoruz. Bugün yeni bir yürüyüşün arifesindeyiz. Bundan sonra tüm teşkilatlarımızla birlikte daha çok çalışmalı, 2023 hedefine sağlam adımlarla ulaşmalıyız. Tek vücut halinde hareket ederek, birlik ve beraberlik içinde bu hedefe ulaşacağımıza inancımız sonsuzdur.'

Yeni Şafak

06.11.2014 09:45:18
ETİKETLER YORUMLAR


Captcha image
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum