Bugün 21.11.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
Aydın: Atatürk tarihe mal olmuş büyük bir önderdir!


AK Parti Manisa İl Tanıtım Medya Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı İsmail Aydın 10 Kasım Atatürk’ün ölüm yıldönümü nedeniyle yazılı basın açıklamasında bulundu.

Aydın açıklamasında, “76 yıl önce bugün, toplumun her kesimini kucaklayan dev yürekli, ileri görüşlü, üstün yetenekli, adını dünya tarihine yazdıran büyük bir lideri; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü kaybettik. Bugün, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk için yas günü değil, fikirlerine ve gösterdiği hedeflere ulaşmak için daha çok çalışmamız ve her zamanki gibi bir ve beraber olmamız gereken bir gündür” dedi.

AK Parti Manisa İl Tanıtım Medya Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı İsmail Aydın 10 Kasım Atatürk’ün ölüm yıldönümü nedeniyle yazılı basın açıklamasında bulundu.  Aydın mesajında, Atatürk’ün tüm dünyada hayranlık uyandıran başarıları, düşünceleri, liderlik yeteneği ve üstün kişiliği ile tarihe mal olmuş bir lider olduğunu vurguladı. 

Aydın, 10 Kasım mesajında şu görüşlere yer verdi: “Ulu Önder Atatürk’ün, tüm dünyada hayranlık uyandıran düşünceleri, başarıları pek çok topluma istisnasız örnek olmuştur. Atatürk, dünyanın yetiştirdiği nadir dâhilerdendir. O, bütün bir tarihin seyrini değiştirmiştir. Büyük adamlar kuşaklarının başındadır. Türk Milletinin başındaki büyük ve dahi Atatürk, politika ve savaş alanlarında da yılmayan büyük ve vatansever bir insandı. Bir benzerinin dahi yapılması çok güç birçok devrimler gerçekleştirmiştir. Büyük düşüncelerin adamı, bir devlet mimarı olan Atatürk’ün en büyük başarılarından birisi de Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmak olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti, Atatürk’ün hem eseri hem de destanıdır. O’nun ilke ve devrimleri her zaman Türk halkına güç vermeye ve yol göstermeye devam edecektir. Gazi Mustafa Kemal, üstün kişiliği, liderlik yeteneğiyle tarihe mal olmuş büyük bir liderdir. Son nefesine kadar ülkesine ve milletine hizmet etmiş, tüm dünyanın ayakta alkışladığı büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 76. yıl dönümünde, O’nu sevgiyle ve özlemle andığımızı ifade ediyor yüce anısı önünde saygıyla eğiliyorum.”

Epruli.com

09.11.2014 23:29:03
ETİKETLER YORUMLAR


Captcha image
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum