Bugün 14.11.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
Nesrin Ulema'dan 29 Ekim Mesajı: Daha güçlü kenetlenmemiz lazım!


AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, 29 ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında Türkiye'nin her zamankinden daha fazla kenetlenmesi gerektiğini ifade etti. Ulema'nın 91. yıl mesajı şöyle:

"Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91. yılında büyük sevinç ve gururla bugüne erişmenin heyecanını yaşıyoruz. Ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenmemiz gereken bugün, millet olarak duygu birliğimizin büyük bir coşku ile tezahür ettiği bir gündür. Geçmişte olduğu gibi bugün de bizi biz yapan değerlerimizi daha büyük bir azimle ve kararlılıkla yükseltecek, tek yürek olarak el ele, gönül gönüle mutlu bir geleceğe, daha müreffeh bir ülkeye daha bir güvenle bakacağız.

Bugünkü duruşumuzla, bu coğrafyada, bu cennet vatanda kardeş kavgası çıkarmak için amansız bir operasyonun düğmesine basmış şer odaklarının, paralel örgütlerin ektiği nifak tohumlarının yeşermemesi için en güzel cevabı vermiş olacağız.

Geçmişte olduğu gibi, bugün de gelecekte de bu duygu birliğini korumalı ve dimdik ayakta tutmalıyız. Çünkü AK Parti Hareketinin lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın da dediği gibi "Biz, farklı dil, inanç ve kültürleri bir arada yaşatan, bizi birbirimize sarsılmaz bağlarla bağlayan, gönüllerimizi kaynaştıran büyük bir adalet ve barış medeniyetinin mirasçılarıyız."

Ne olursa olsun, bağımsızlığından taviz vermeyen, inanç ve kararlılığından geri adım atmayan bir millet olarak bizler, devraldığımız bu değerli mirası aynı yüksek ruh ve şuurla her geçen gün daha da güçlendirerek yolumuza devam edeceğiz.

Bu anlamlı günde, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyor, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum."

NESRİN ULEMA
AK PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLİ

29.10.2014 20:33:25
ETİKETLER YORUMLAR


Captcha image
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum