Bugün 21.11.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
Manisa Sağlık-Sen üyeleri emin ellerde!


Sağlık-Sen Manisa Şubesi Manisa’nın son süreçte trendi yükselen güzellik merkezlerinden Harem Güzellik Kulübünden sendika üyelerinin daha uygun koşullarda yararlanmasını sağlamak amacıyla protokol imzaladı. İmzalanan protokolle Sağlık-Sen üyeleri ve aileleri yüzde 25 oranında Harem Güzellik Kulübünün hizmetlerinden yararlanma imkanına sahip oldular.

Sağlık-Sen Manisa Şubesi Manisa’nın son süreçte trendi yükselen güzellik merkezlerinden Harem Güzellik Kulübünden sendika üyelerinin daha uygun koşullarda yararlanmasını sağlamak amacıyla protokol imzaladı. İmzalanan protokolle Harem’in sağladığı hizmetlerden yararlanma imkanına kavuşan Sağlık_Sen üyeleri ve aileleri saçlarını ve cilt bakımlarını güvenli ellere teslim edecekler. Yapılan protokolle ilgili açıklamada bulunan Sağlık_Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa İrgat, “Sağlık-Sen ailesi olarak genelde çalışanlarımızın özlük ve sosyal haklarını genişletme gayreti içerisindeyiz. Bunun yanı sıra özel sektörde ki bazı firmalarla da indirim anlaşmaları yaparak değerli üyelerimize yeni avantajlar kazandırmaya devam ediyoruz. Harem Güzellik Kulübü ile yaptığımız anlaşma bu hedefteki çalışmalarımızdan biri. Yaptığımız anlaşma neticesinde Sağlık_Sen üyeleri Harem Güzellik Kulübünün tüm hizmetlerinden yüzde 25 oranında indirimden yararlanacaklar” dedi.
Özellikle kadın üyelerinin özel hayatlarında ki ve iş ortamında ki çalışma temposuyla, stresinden uzaklaşmaları, kendilerine zaman ayırıp motivasyonlarını arttırmaları adına protokolün yerinde ve anlamlı olduğunu kaydeden İrgat, “Bu nedenle Harem Güzellik Kulübü yetkililerine teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki günlerde farklı sektör ve kuruluşlarla benzeri anlaşmalar yapmaya devam edeceğiz” ifadesinde bulundu.
Harem Güzellik Akademisi sahibi Birsen Türkoğlu ise Harem olarak Sağlık-Sen üyelerine ve ailelerine hizmet etmekten büyük mutluluk duyacaklarını kaydederek, Harem Güzellik Kulübü olarak aynı zamanda Güzellik Akademisi kurduk ve Manisa'da bir ilki başardıklarını kaydetti. 

epruli.com

26.10.2014 18:17:22
ETİKETLER YORUMLAR


Captcha image
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum