Bugün 21.11.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
Ter Kokusundan Kurtulmak İçin Kansere Davetiye Çıkarmayın!


Son dönemde özellikle kadınlarda görülen meme kanseri ve bundan kaynaklı ölümlerin artışına dikkat çeken uzmanlar, terletmeyen deodorant kullanımının kanser riskini yükselttiğini belirtti.

Uzmanlar uyardı: “Ter kokusunu engellerken kansere davetiye çıkarmayın. Terden ve kötü kokulardan kurtulmak için nano gümüş gibi doğal yöntemlerden faydalanın..!”

Türkiye’de her yıl 100 bin kişinin kanserden öldüğünü açıklayan uzmanlar, güzelleşmek uğruna kadınları kansere davetiye çıkarmamaları konusunda uyardı. TÜBİTAK’a göre, kişisel bakım ürünlerinde bulunan kimyasal maddelerin 884’ünün zehirli olduğunun tespit edildiğini, 146’sının tümöre, 218’inin üreme bozukluğuna, 376’sının ise deri ve göz tahrişine neden olduğunun belirlendiğini belirten Uzman Dr. Semih Gökart, son dönemde özellikle kadınlarda görülen meme kanserine ve bu alandaki ölüm oranlarının artışına dikkat çekti. 

Kadınlara, “dünyada kanser olan her dört kadından biri meme kanseri ve terletmeyen deodorant kullandığımız sürece kanser riskiniz yüksek. Kansere davetiye çıkarmayın” çağrısında bulunan Uzman Dr. Gökart, “Kanserden korunmak için günlük hayatımızda kullandığımız kimyasallar yerine doğal ürünlere dönmek lazım.  Ter kokusunu engellemek için vücudunuzun toksin maddeleri atma sürecini tıkayarak kansere davetiye çıkarıyorsunuz” dedi.

epruli.com

14.10.2014 09:30:54
ETİKETLER YORUMLAR


Captcha image
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum