Bugün 23.10.2018 - Sitemize Hoşgeldiniz
Önceki Haber
Sonraki Haber
Cristiano Ronaldo'ya Altın Ayakkabı!


Geçen sezon Luis Suarez ile Avrupa'da 31 gole ulaşarak krallığı paylaşan Ronaldo, Madrid'te düzenlenen törende altın ayakkabısını aldı.

Geçen sezon Luis Suarez ile Avrupa'da 31 gole ulaşarak krallığı paylaşan Ronaldo, Madrid'te düzenlenen törende altın ayakkabısını aldı.

Manchester United ile 1, Real Madrid ile de 2 kez Avrupa gol kralı olan Ronaldo, "Her zaman en iyi futbolcu olmak istiyorum ve bunun için çalışacağım. Benim kafamda en iyisi olmak var ve buna ulaşacağım. Adım adım tarihimi yazıyorum. Kariyerimi sonlandırdığımda en iyiler arasında olduğumu görmek istiyorum. Eminim ki olacağım" dedi. Real Madrid Kulübü Başkanı Florentino Perez, Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Emilio Butragueno ve futbolculardan İker Casillas, Sergio Ramos ve Gareth Bale'i de tören salonunda görünce "Bu kadar çok kişi beklemiyordum" diyen Ronaldo, "Takım arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum çünkü onların yardımı olmadan altın ayakkabıyı kazanamazdım. Ayrıca aileme, taraftarlara ve bana dünyanın en iyi takımında oynama şansı verdiği için kulübüme teşekkür ediyorum" diye konuştu.

La Liga'da bu sezon 10 maçta 17 gol atarak gol krallığı yarışında rakiplerinin uzak farkla önünde olan Ronaldo, "İyi oynamak ve gol atmak hoşuma gidiyor. Ama bu her zaman olacak bir şey değil. Kimse her maç gol atamaz. Gol pozisyonu kaçırdığım zaman kendime kızıyorum ama sonra dostlarımla birlikte olduğumda her şey geçiyor" dedi.

 

epruli.com

05.11.2014 21:15:23
ETİKETLER
YORUMLAR


Captcha image
ARKADAŞIMA GÖNDER
Adım Soyadım (*)

E-posta Adresleri


";" ile ayırarak birden fazla kişiye gönderebilirsiniz.
Yazacağınız e-posta adresleri başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

Notum